By Hüseyin Home

Hepimiz aynı sözcükler ile cümleler kurarız; ama önemli olan onları nasıl bir araya getirdiğimizdir. Bir şiir, bir roman, bazen de bir haber metni olur sözcükler… Şarkı sözü olur dilden dile dolaşır, özdeyiş olur yüzyıllarca yaşar. Kim tarafından söylendiği, bazen vurgusu, bazen de ses tonu sözcükleri birbirinden farklı kılar. Kullanılış biçimine ve amacına göre anlam kazanır sözcükler. Bu yönüyle her tasarım ve her ürün, hayata dair bir sözdür. Malzeme ahşap, cam ya da metal olabilir. Önemli olan, tıpkı sözcükler gibi, bunları nasıl bir araya getirdiğinizdir.

Koltuk, masa, yatak ya da sehpa; çizgiler değişir, malzeme şekil alır ve bambaşka formlar çıkar ortaya. Tarih boyunca işlevleri aynı olsa da her mobilyayı, her tasarımı ve markayı farklı kılan, kendine özgü tarzı ve kimliğidir. Hayal gücü, işlevsellik, renkler ve malzemeler, sözcükler gibi bir araya gelir ve ürünler hayat bulur. Tasarımcısının tarzını, kimliğini yansıtan ürünler, her okuyanın farklı tatlar aldığı edebi sözler gibi, kullanıcıların yaşam alanlarında yepyeni anlamlar kazanır.Bu yüzden her insan kişiliğini de yansıtan farklı tasarımları hayal edebilir yada buna sahip olmak isteyebilir.

By Hüseyin Home olarak, farklı çizgimiz ve uzman ekibimiz ile sahip olduğunuz hayalleri birleştirerek sizlere modern ve çağdaş mobilya tasarımlarını sunmak için her zaman yanınızdayız.

Bazı Ürünlerimiz